Hızla büyüyen inşaat sektöründe, yükselen binalarla hane sayıları da arttı. Bu artışla beraber yönetim işi oldukça zorlaştı. Gelişen teknolojiyle yönetim işini kolaylaştıran programların yazılımları ve yönetim şirketleri ön plana çıkarken sizin için en kullanışlı olanı bulmanız gerekiyor.

Yönetim Programı

Aidatyönetim olarak yazılımını geliştirdiğimiz program sayesinde, yönetimle alakalı her işlemi rahatça gerçekleştirebiliyorsunuz. Programa entegre edilen özellikler sayesinde tek tıkla tüm işlemleri programa bırakıyorsunuz.

Finansal İşlemlerde Kolaylık

Finansal işlemlerinizi basitçe yapabilir, giderleri eşit olarak paylaştırabilir, gelecek dönemlerin projelerini oluşturabilir ve gider makbuzları düzenleyebilirsiniz.

Tahsilatlarda Sıfır Risk: Bina sakinlerinden alınacak aidatlar, çalıştıkları banka kartı ile zamanında tahsil edilecek. Aidatyönet programı tüm banka kartları ile uyumludur.

Adil Gider Paylaşımı: Aidatyönet programında bulunan algoritmik hesaplamalar sayesinde, sorumlu olduğunuz hane sahiplerine düşen tutarı hesaplayın ve gider olarak yansıtın.

Sayaç Yönetimi: Sayaç verilerine göre yapılan giderleri kolayca hesaplayarak paylaştırın.

Raporlarda Şeffaflık: Yıllık toplantılarda, yapılan gider hesaplarını anlaşılabilir ve şeffaf olarak hane sahiplerine beyan edin.

Profesyonel Yönetim Hizmeti

Yönetim problemlerinden biri de yönetici adayının bulunamamasıdır. Zorluğundan yanı sıra ilgilenecek zaman bulamayanlara yönelik olarak yönetim şirketleri devreye giriyor. Bu şirketler sizin için yapıyla alakalı olarak  tüm gelir giderleri takip ediyor ve gereken ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Bu şirketler temizlik, teknik, personel, bütçe ve hukuki işlerin yönetimini sağlarken yönetmeliğe de uygun olarak yapılmasına özen göstermelidir.